Sprzęt

Opiekacz do orzeszków – nie tylko na święta

Opiekacz do orzeszków to urządzenie, które królowało na stołach naszych babć kilkadziesiąt lat temu. Oczywiście, dawniej wyglądało ono zupełnie inaczej i w zupełnie inny sposób ono działało, jednak co najważniejsze efekt dawało taki sam jak dziś – pyszne, pachnące orzeszki wypełnione znakomitych kremem czekoladowym. 

1. Opiekacz do orzeszków

Wielu osobom marzy się smak dzieciństwa (szczególnie w święta). Dlatego też poszukują takiego urządzenia, w którym będzie można zrobić szybko i sprawnie ulubione ciasteczka. Takie urządzenie do wypieku orzeszków jest praktyczne i funkcjonalne. Działa jak znany wszystkim toster czy urządzenie do gofrów. Dodatkowo, wyposażone jest w termo-izolowane uchwyty oraz nieprzywierającą powłokę płyty grzejnej – co sprawia, że ciasto nam się nie przykleja, a urządzenie łatwo umyć. 

2. Parametry opiekaczy do orzeszków

Producenci coraz częściej posiadają w swoim asortymencie taki opiekacz do orzeszków. Klienci zwracają szczególnie uwagę na moc, która pozwala upiec ciastka w około 2 minuty. Jednorazowo można wypiekać 24 połówek orzeszków. Standardowe parametry takiego urządzenia to między innymi: 220-240V ~50/60 Hz, moc: 1400 W oraz  moc maksymalna 1600 W. W sklepach internetowych ze sprawdzonym sprzętem oraz w licznych sieciówkach można kupić taki opiekacz do orzeszków za około 100 – 120 zł. Jest to bardzo przystępna cena dla takiego urządzenia. Klienci, którzy wyposażyli się w opiekacza bardzo często po niego sięgają – i to nie tylko w święta, ale także i na co dzień.