Zastawa na stół

Patera, a pięknie przyozdobiony stół

Bogato zdobiony bitą śmietaną czy masą kremową tort przygotowany dla wyjątkowej osoby potrzebuje zawsze pięknego naczynia, w któym zostanie elegancko podany na stole. W tym celu niezwykle przydatna okazuje się szklana patera na tort.


Patera na tort, a elegancko zastawiony stół

Patera to praktyczne i funkcjonalne naczynie, dzięki którym każdy pięknie udekorowany stół prezentuje się wyśmienicie. Naczynie to w towarzystwie eleganckiej zastawy kawowej nadaje ogromny szyk oraz elegancję.

Oprócz tortu w naczyniu tym można z powodzeniem serwować nie tylko tort, lecz także domowe pączki, faworki, kruche ciasteczka, muffinki, rogaliki, czekoladki oraz wiele innych słodkości. Ponadto patera bardzo często przydaje się do serwowania różnorodnych owoców wśród których można wymienić: winogron, mandarynki, banany, jabłka i wiele innych.

Szeroka oferta pater do tortu

 W bogatej ofercie wielu sklepów znajdują się zarówno gustowne patery kryształowe doskonałe pasujące na szczególnie uroczyste okazje jak i barwne patery o nowoczesnym wzornictwie, które to bardzo często sprawdzą się podczas niezobowiązujących, letnich imprez w ogrodzie czy przyjęć dla dzieci.

Te wysokiej jakości produkty umożliwią eleganckie podanie tortów czy ciast, które to można swobodnie i elegancko wyeksponować.
Patery ozdobne doskonale pasują zarówno do naczyń klasycznych, tradycyjnych jak i nowoczesnych. Elegancko podane na nich ciasta zawsze pobudzają apetyt u zgromadzonych gości.

Wybór pater na rynku jest ogromny, zatem każda pani domu może wybrać taką, która w pełni spełni jej oczekiwania.