Sprzęt

Whirlpool oakz9 7921 cs nb – opis urządzenia

Rynek budowlany w naszym kraju ciągle się rozwija, coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania czy domu. Na tym jednak nie koniec, ponieważ swoje nowe lokum trzeba zaopatrzyć w odpowiednie meble i sprzęt. Jednym z takich potrzebnych sprzętów jest piekarnik, więc dzisiaj przyjrzymy się bliżej modelowi whirlpool oakz9 7921 cs nb i temu, co oferuje ten produkt.

Omawiane urządzenie jest sprzętem dosyć energooszczędnym, co można uznać za atut w obecnych czasach, gdy dużo mówi się o ochronie środowiska. Konkurencja jednak również zbytnio nie odstaje od tych standardów. Jeżeli chodzi o pojemność, to piekarnik whirlpool model oakz9 7921 cs nb posiada 75 litrów wolnej przestrzeni, a także pięć opcji ustawienia półek. Każdy musi sam ocenić, ile miejsca potrzebuje, jednak w codziennym użytkowaniu taka ilość wydaje się wystarczająca. 

Sporym problemem w kuchni jest usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń, często tłustych. Piekarnik nie jest w tej kwestii wyjątkiem, choć zdaniem producenta, whirlpool oakz9 7921 cs nb posiada samoczyszczące się panele. Mają one eliminować resztki jedzenia i rozlane płyny. Być może rozwiązanie tego typu pozwoli odetchnąć wszystkim domowym gospodyniom. 

Jeżeli chodzi o inne technologie czy funkcje, które zastosowano w whirlpool oakz9 7921 cs nb, to mamy chociażby drzwiczki ze specjalnym zamknięciem. Drzwi zamykają się powoli i nie trzaskają. Półki w piekarniku możemy dowolnie przesuwać, nie zabrakło też nowoczesnego, modnego wzornictwa, które powinno znakomicie wkomponować się we współczesne wnętrza. Whirlpool oakz9 7921 cs nb posiada także funkcję, dzięki której nie trzeba wcześniej nagrzewać wcześniej piekarnika do konkretnej temperatury, nawet jeśli tak zaleca przepis.