słupki odgradzające
Wyposażenie do gastronomii

Słupki odgradzające w restauracji

Słupki odgradzające posiadają taśmę zwijaną lub sznur, w zależności od potrzeb danego miejsca. To rozwiązanie, jakie cieszy się sporym uznaniem w hotelach i restauracjach. Jakie cechy mają te przedmioty? Skąd wynika ich popularność? Jakie zadania pełnią w gastronomii?

Taśmy odgradzające zwijane w hotelach

słupki odgradzające

Hotele to znane miejsca, w których często spotykamy taśmy odgradzające zwijane. Hotelowe słupki pełnią wiele funkcji – od unikalnej ozdoby, po ogrodzenie zdobień wolnostojących. Sprawnie dzięki temu wyznaczymy miejsce na kolejkę lub korytarz ruchu, tak aby dać komfort gościom hotelowym. Ponadto, słupek sprawdzi się do oznaczenia wejść i stref specjalnych. Hotele często mają własne restauracje, gdzie słupki są jeszcze bardziej przydatne. W gastronomii pełnią one szereg  zastosowań, co warto wziąć pod uwagę. 

Słupki odgradzające ze sznurem w restauracji

Nie zapominajmy o tym, że słupki odgradzające są stosowane na szeroką skalę w restauracjach, gdzie panuje elegancka lub bardziej swobodna atmosfera. Tutaj także wykorzystamy je do wydzielenia przestrzeni na kolejkę w razie organizowania większych imprez masowych lub jako oznaczenie wejście do lokalu. Słupki wykorzystamy przy poczekalni do szatni lub przy recepcji, gdzie obsługuje się czekających klientów. Atutem jest możliwość wydzielenia specjalnej strefy dla gości oraz rezerwacji stolików. W dużych salach bankietowych posłużą nam do wydzielenia korytarza i obszarów bankietowych, jakie składają się z kilku stolików. Lokal zyska dzięki temu na prestiżu i estetyce, ciesząc się uznaniem gości. 

Nowoczesne taśmy odgradzające i słupki ze sznurem bardzo stylowo się zaprezentują. Do wyboru mamy wiele modeli, które nas zachwycą. Zakupu dokonamy w internetowych sklepach, gdzie producenci cały czas prześcigają się w tworzeniu ciekawych rozwiązań.