Poradniki

SIGG: dopracowane i praktyczne produkty z aluminium

Sigg produkuje nadające się do ponownego użycia i recyklingu butelki aluminiowe, lunchboxy, butelki na wodę i wiele innych. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w produkcji metalowej, szwajcarska firma jest dziś wiodącym producentem naczyń wielokrotnego użytku w Europie. Przy produkcji wszystkich produktów sigg korzysta wyłącznie z własnych zakładów produkcyjnych, aby zagwarantować najwyższe standardy jakości.

Co gwarantują produkty tytułowej marki?

Systemy butelek firmy sigg są w stu procentach wolne od bisfenolu A (BPA), ftalanów, ołowiu i innych metali ciężkich. Neutralna smakowo i zapachowo, nieporowata wyściółka wewnętrzna została opracowana przez firmę i spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa na świecie. Oryginalna aluminiowa butelka na wodę SIGG jest wykonana z jednego kawałka wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała – https://www.polarsport.pl/sigg.html. Wszystkie produkty są produkowane w Szwajcarii.

Firma produkuje wysokiej klasy butelki i kolby z włókna węglowego. Zaletą tych produktów jest to, że są one bardzo lekkie i utrzymują wybrany przez Ciebie napój w pożądanej temperaturze przez dłuższy okres czasu. Przedsiębiorstwo nie jest po prostu kolejną firmą produkującą butelki i pojemniki. Buduje produkty w imię motto: „aluminium jest materiałem przyszłości”, które są zarówno funkcjonalne, jak i unikalne przy użyciu najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku.

Butelki SIGG dostępne w różnych odsłonach

Sigg butelki są dostępne w wielu różnych rozmiarach i kształtach. Niektóre z nich mają zakręcaną pokrywę, a inne mają szeroki otwór na usta. Są one lekkie i łatwe do przenoszenia. Nie pękają, jeśli upuścimy je na ziemię (choć będą wgniecenia, jeśli będą silne upadki). Emaliowana powłoka zapobiega korozji lub rdzewienia, co oznacza, że są one trwalsze niż inne rodzaje pojemników na wodę, takich jak te wykonane z tworzywa sztucznego lub szkła. Jeśli kupisz odpowiedni rodzaj butelki, ta nie będzie przeciekać, gdy jest odwrócona do góry nogami lub przewróci się (np. podczas podróży).