Zastawa na stół

Patery na ciasto: praktyczny dodatek na każdą imprezę

Trudno wyobrazić sobie rodzinne spotkanie czy ważną uroczystość, na której nie pojawią się słodkie przysmaki. Ciasta, drobne ciasteczka oraz kremowe torty – wszystkie te smakołyki mają nie tylko kusić smakiem, ale i pięknym wyglądem. Jak je podać?

Ciasto na stole: jak je podać?

Sposobów podawania ciasta jest sporo. Jedni nakładają wybrane kawałki ciasta bezpośrednio na talerze swych gości, inni układają na stole wiele talerzyków, tac i miseczek, w których umieszczają słodkie przysmaki. Niestety, żadna z tych opcji raczej nie wprawi w zachwyt naszych gości, gdyż taki sposób podania będzie skutkować tłokiem na stole oraz sporym chaosem. A przecież można skorzystać z tak cennego wsparcia, jakim jest patera na ciasto. To niedrogie rozwiązanie, które może się w wielu domach okazać wyjątkowo praktycznym dodatkiem.

Patera na słodkości – dlaczego warto na nią postawić?

Patery na ciasto mają wiele zalet. Najważniejszy jest ich wygląd. Bez względu na to, czy postawimy na patery metalowe, czy też będziemy układać ciasto na paterach szklanych, takie naczynia będą się pięknie prezentowały na naszym stole. Drugim powodem, dla którego warto postawić na patery, jest oszczędność miejsca. Patery składają się z kilku poziomów, a piętrowe układanie ciast i ciasteczek pomoże nam zaoszczędzić sporo miejsca. Elegancja oraz wygoda to bez wątpienia wielka korzyść związana z korzystaniem z pater. A że wybór takich dodatków jest coraz szerszy, każdy z nas znajdzie taką paterę, która będzie mu odpowiadała zarówno swym rozmiarem, jak i wyglądem.

Patery na ciasto dostępne w ofercie sprzedażowej sklepu Nettrading.pl.