Uncategorized

Nowoczesna gastronomia – oferta firmy Stalgast

Dla prowadzącego jakikolwiek lokal gastronomiczny najbardziej istotnym jest fakt osiągnięcia sukcesu w sposób jak najbardziej efektywny i oszczędny.

Podczas adaptacji lokalu gastronomicznego, najwięcej środków pochłania jego wyposażenie, które powinno być dobrej jakości, trwałe i odporne na wiele czynników zewnętrznych. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowego sprzętu objętego gwarancję producenta oraz wykonanego z dobrej jakości materiałów.

Wyposażenie gastronomii – oferta Stalgast

Wśród wielu producentów urządzeń i naczyń kuchennych z pewnością warto zwrócić uwagę na rodzinną firmę mającą swoją siedzibę w Polsce, w Radomiu. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, produkująca nie tylko urządzenia kuchenne przydatne w dużej gastronomii, ale również urządzenia pomocnicze oraz meble.

Do stałych produktów tworzonych przez Stalgast zaliczymy:
– szafy chłodnicze, witryny i lady chłodnicze,
– zmywarki,
– bemary, kuchnie gazowe i elektryczne,
– taborety gazowe i elektryczne, patelnie gastronomiczne elektryczne,
– frytkownice, gofrownice, płyty grillowe,
– obieraczki do warzyw, miksery, sokowirówki,
– naleśnikarki, piece do pizzy
– roboty wielofunkcyjne,
– meble (regały, stoły, szafy),
– zlewy, baseny
i wiele innych.

Katalog Stalgast

Od kilku lat, corocznie, firma Stalgast wydaje nowy katalog, którego emisja ma miejsce w marcu. Znajdują się tam pozycje w ciągłej produkcji oraz umieszczane są nowe, bardziej nowoczesne lub bardziej funkcjonalne. W tym roku firma umieściła w swoim katalogu takie urządzenia jak:
– nadziewarki do kiełbas,
– naboje do syfonów,
– szatkownice do warzyw,
– wyciskarki owoców cytrusowych,
– lampy grzewcze
oraz akcesoria porządkowe.

Producent Stalgast ze względu na swoją bardzo rozbudowaną infrastrukturę obejmującą placówki oraz fabrykę, a także dzięki wysoko szkolonemu personelowi w których można wyróżnić doradców kulinarnych, trenerów kulinarnych oraz technologów żywienia, z roku na rok zyskuje coraz większą ilość odbiorców, a ich produkty są bardzo cenione w świecie gastronomii.