Sprzęt

Jakiego sprzętu małego AGD nie może zabraknąć w kuchni?

Kuchnia musi być elegancka, ale przede wszystkim funkcjonalna. W kuchni nie może brakować nam sprzętu, przez co praca szłaby wolno i opornie. Jakie sprzęty małego AGD są konieczne w kuchni?

Robot wielofunkcyjny czy blender

Robot wielofunkcyjny na pewno przyda się w rodzinie, gdzie często pieczone są ciasta, chleby czy pizza. Dodatkowo można użyć go jako blendera. Jest to urządzenie małego AGD, którego nie może zabraknąć.

Czy warto jednak kupować robot wielofunkcyjny, gdy nie lubi się piec? Jego cena na pewno będzie wyższa niż blendera. Trzeba jednak pamiętać, że ma on znacznie więcej funkcji, które można wykorzystać. Blender kielichowy to urządzenie, które posiada kilku stopniową regulację, która pozwala na szatkowanie oraz mieszanie.

Blender ręczny jest niewielkim urządzeniem, które może być wykorzystane zamiast blendera kielichowego.

Niezbędny dla kawosza

Wiele rodzin nie wyobraża sobie domu bez ekspresu do kawy. Jest to małe AGD, które znajduje się w wielu domach. Jak wybrać ekspres, który spełni nasze wymagania?

Ekspres automatyczny pozwala przygotować kawę w kilka minut. Obsługa jest bardzo prosta, intuicyjna. Wiele ekspresów ma wbudowany młynek do mielenia kawy, system wytwarzania piany z mleka oraz program czyszczenia.

Wyciskarka wolnoobrotowa – samo zdrowie

Dla osób, które kochają świeże soki jest to sprzęt niezbędny. Oczywiście wiele osób może powiedzieć, że blenderem też można zrobić sok. Można. Jednak wyciskarki wolnoobrotowe, dzięki swojemu sposobowi działania zachowują dużo więcej wartości odżywczych. Sok, który powstaje nie jest podgrzewany, tak jak robią to blendery czy sokowirówki. I to jest ich największa zaleta.